Genel Bilgiler

01 Mayıs 2020
Halı Yıkama Aşamaları

Halı Yıkama Aşamaları

İçerisinde toz barındıran, kolay bakteri üreten halılarımızı belli sürelerde halı yıkama fabrikasına vererek temizliğini genel olarak sağlamaktayız. Çoğu tüketici halı yıkama nasıl yapılır? sorusunun cevabı hakkında bilgi sahibi olsa bile, bazı kullanıcılarımız halı yıkama aşamaları hakkında soru sorma gereği duyuyorlar. Biz de halı yıkama temizleme nasıl yapılır? konusunu yayarak sizlere belirtmek istedik.

Halılarınız evinizden alınırken ve sonrasında hangi aşamalaran geçiyor biz göz atalım.

  • Öncelikle oluşturduğunuz randevu doğrultusunda sizin için uygun olan saatte adresinize gelindiğinde halı yıkama işlemi için verecek olduğunuz halıların adet bilgileri, Mbilgisi, tutar bilgisi halı teslimat fişi üzerine işlenir ve tarafınıza takdim edilir. Size verilmiş olan teslimat fişi üzerinde bulunan "seri numara" ile eşlesen halı etiketleri halınızın arka sert zeminine işlendiği için halınızın hangi evrede olursa olsun kaybolma, karışma riskini sıfıra indirir.
  • Fabrikaya gelen halılar sizin deyiminizle tozlardan arınma, toz çırpma işlemi de diyebiliriz. Daha sağlıklı bir temizlik işlemi için tozlardan ayrıştırılır.
  • Otomatik halı yıkama makinesinde halılarınız cins cins yıkandığı için, daha önceden fırça ayarı vb. ayarları tamamlandığı için halınızız üstünde çok baskı oluşmayacağı için hem derinlemesine, hem de %100 hijyenik bir yıkama aşamasından geçmiş olur.
  • Halı yıkam, durulama aşaması tamamlanmış olan halılarınız yüksek güce sahip sıkma sistemi yardımıyla içerisinde bulunan su'dan tamamen arındırılır. (Halınız sıkma sisteminden üstünde nem kalmmış bir şekilde çkar.)
  • Özel hazırlanmış olan kapalı kurutma alanında nem alıcı özelliği bulunan cihazlarımız yardımıyla halılarınız üzeride tam bir kuruma işlemi gerçekleşir.
  • Kuruma işleminin ardından beyaz ışık altında, kalite kontrol ünitesinde halılarınız için leke kontrolu, hav süpürme işlemi gerçekleşir.
  • Halı paketli bir halde üzerinde yer alan seri numarasına göre rafa alınır. Rafa alınan halılar tekrar siz aranıp, müsayitlik durumunuza göre ücretsiz servislerimizle adresinize kadar getirilip teslim edilir.

Halı yıkama işi titizlik, dikkat gerektiren, özveriyle yapılması gereken bir iştir. Halı yıkama işlemleri sırasında yapılabilecek en ufak bir hata, karışıklık halının üzerinde oluşabilecek geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilir. Biz Gözde halı yıkama olarak sizlerin sağlığını, memnuniyetini ön planda daimi olarak tutmak istediğimiz için işimizi severek, özveriyle yapıyoruz.

 

aciyoruz arasinda ardindan asilarak atabilirsiniz besiktas biktik birakilir bizden bizimle bolgeleri dogal edildigi emin etiler firmasi fiyatlari hali halilarin halilariniz hizmet hizmetin islem islemi isleminin istanbul kaliteli koltuk mahallesi memnun olarak oldugu olusturdugumuz ortakoy perde profesyonel randevu sikilmadiniz siz son stor temizleme temizlik teslim ucretsiz uygun yatak yikama yildiz zebra
created at TagCrowd.com