Genel Bilgiler

29 Nisan 2020
Halı Yıkama Zamanının Geldiği Nasıl Anlaşılır?

Halı Yıkama Zamanının Geldiği Nasıl Anlaşılır?

Halıların kullanımı sonrası halı yıkama hizmeti almanın sağlığımız ve hijyen açısından gerekli olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Peki halıların yıkama zamanının geldiğini nasıl anlarız? İlk olarak en uzun şartlarda bile uzmanlar bu süreyi 6 periyotluk zaman dilimi olarak belirtmektedir. Gözde halı yıkama olarak bizler de halılarınızı yılda 3 kez  temizliğe göndermenizi öneririz.

Halılar yapıları itibariyle kolay bakteri üreten ev eşyalarıdır. Ortamda bulunan tozu, kiri içerisine hapseder. Halı kirlendiği zaman ilk olarak canlılığını kaybettiğini, rengini kaybettiğini gözlemleyebilirsiniz. Elinizle halınızın üst kısmında dairesel olarak elinizi sürdüğünüzde halınız kirliyse sertleşme olduğunu hissedebilirsiniz. Bu tür durumlarda halılarınızın profesyonel bir halı yıkama fabrikasına teslim edilerek temizliği yapılması anlamını taşımaktadır. 

Benim halım kirlenmez! Çok titiz kullanıyorum diyebilirsiniz. Ev tekstili ürünlerinde de olduğu gibi bu ev ürünleri ortamda bulunan tozu ve kiri içerisine hapsettiği için kolay bakteri üretirler. Bu yüzden halınız temiz görünüyor olsa bile belirli periyotlarda yıkatmanız gerekmektedir.

İstanbul bölgesinde faaliyet gösteren Gözde halı yıkama fabrikamız siz değerli tüketicilere %100 hijyenik ve profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir. Halılarınızın ilk gün olduğu gibi pırıl pırıl olmasını istiyorsanız halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Uygun fiyatlara profesyonel halı yıkama hizmeti almak için 541 822 3821 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul bölgesi için servis bölgelerimiz sitemizde yer almaktadır.

aciyoruz arasinda ardindan asilarak atabilirsiniz besiktas biktik birakilir bizden bizimle bolgeleri dogal edildigi emin etiler firmasi fiyatlari hali halilarin halilariniz hizmet hizmetin islem islemi isleminin istanbul kaliteli koltuk mahallesi memnun olarak oldugu olusturdugumuz ortakoy perde profesyonel randevu sikilmadiniz siz son stor temizleme temizlik teslim ucretsiz uygun yatak yikama yildiz zebra
created at TagCrowd.com