HİZMETLER

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı yıkama temizleme işi profesyonellik gerektiren ve titizlikle yapılması gereken bir işlemdir. Dalgınlık, yapılan ufak bir karışıklık halı üzerinde geri dönüşü olmayan bir hataya sebebiyet verebilir. Gözde halı yıkama fabrikası olarak işimizi severek yapıyoruz.

Halı Yıkama Nedir? Halı Yıkama işlemi ne sıklıkla yapımalıdır?

Uzmanlar normal süreçlerde temiz gibi görülse de halılarınızı 6 aylık periyotlar içerisinde yıkatmanızı önermektedir. Çocuklu ailelerde daha çok sıklıkla halı yıkama hizmeti alınmaktadır. Çocuklar halı üzerinde meyve suyu, süt, mama vb. yiyecekleri dökebildikleri için sıklıkla halı yıkama hizmeti alınıyor. Ayrıca halılar ortamda bulunan kiri ve tozu dokularının içine hapsettikleri için halılarınız dışarıdan temiz görünüyor olsa da içinde mikropları barındırıyor olabilir. Çocuklar daha çok halıyla temas halinde oldukları için sağlık açısında daha sık temizlik yaptırılması büyük önem arz eder.

İkinci olarak en fazla halı yıkama temizleme hizmeti alan tüketiciler ise evcil hayvan besleyen hayvansever dostlarımız. O tatlı, minik patili dostlarımızla zaman geçirmek çok güzel olsa bile halıları ve koltukları çok kolay kirletebiliyorlar. Halı, Koltuk gibi eşyalarda tüy, koku oluşumu gibi durumlarla bizler pek sık karşılaşmaktayız. Siz merak etmeyin! Halı yıkama hizmetimiz sayesinde halılarınız %100 hijyenik bir şekilde derinlemesine temizlenerek il günki gibi tertemiz olacak ve çiçek gibi kokacak. Evde evcil hayvan besliyorsanız halınızı almadan önce bilgi verebilirseniz evcil hayvan bakıldığı için farklı bir yöntem kullanılarak halı yıkama işlemi uygulayabiliriz.

Halı Yıkama Fabrikası Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz!

Merdiven altı halı yıkama, otopark gibi yerlerde halı yıkama hizmetlerine dikkat edilmeli ve uzak durulmalıdır. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz halı yıkama sektöründe yeri geldi ne tür yıkama işlemlerine şahit olduk. Müşterilerle kaba saba konuşup, başından savarcasına ne kirli konuşmalara şahit olduk. Paramla rezil oluyorum sözünün doğru olduğunu o gün anladık. Temiz bir şekilde yıkama için teslim edilen halıların daha kirli gelmesi, çeşitli bahaneler üretilerek halıların teslimatının sürekli ileri bir tarihe atılması, aylarca halılların tarafınıza teslim edilmemesi, sağlam gönderilen halının yırtılmış bir şekilde, paslanmış bir şekilde kişiye teslim edilmesi, tam kurutulmamış bir halının nemli bir şekilde haftalarca poşette bekkletilip çürütülmesi gibi bir çok durum söz konusudur.

Bu tür firmaları kişilerin konuşma tarzı, hal ve hareketleri gibi belli noktalardan anlayabilirsiniz. Bizler Gözde halı yıkama olarak tüketiciye karşı güleryüzlü, Tüketicinin sağlığını ve memnuniyetini önem veren, aldığımız ücreti haketmek için %100 hijyenik, derilemesine temizlik hizmeti sunan kaliteli bir fırmayız. Bizler için müşteri velinimettir. Anlayışımız ve hizmetimiz doğrultusunda binlerce olumlu yorum almış ve sürekli olarak hizmet alan bir aile tablosu oluşturmuş bulunmaktayız. Halı temizleme hizmeti bizim işimiz!

İstanbul'un En Gözde Halı Yıkama Fabrikasıyız!

Siz değerli İstanbul halkına uzun yıllardır halı temizlik hizmeti vermekteyiz. İstanbul'un belli bölgelerine hizmet verirken, bugün şube sayımızı arttırmış olup daha büyük bir kesime hizmet vermekteyiz. Yoğun talep üzerine işimizin akışını etkilemeyecek şekilde servis bölgelerimizi her geçen gün sayı olarak daha da arttırmaktayız. 

Halı yıkama Aşamaları

Halı temizliği işleminin başarılı olabilmesi için belirli yolların izlenmesi gerekmektedir. Öncelikli olarak oluşturmuş olduğunuz randevu doğrultusunda adresinize geliyoruz ve teslim alacağımız halılarınızın adet, M, Fiyat bilgilerinin yer aldığı, üzerinde bir seri numara bulunan halı yıkama fişi tarafınıza teslim edilir. Teslim edilen fişte yer alan seri numarası halı adedinize göre etiketlere işlenir ve halınızın arka kısmına yapıştırılır. Halı etiketi sayesinde halılarınızın karışma ihtimalı imkansız hale gelir. Daha sonrasında cinslerine göre ayrım yapılarak her halı için uygun yıkama yöntemiyle temizlenmeye hazır aşamaya gelir.

Cinsine göre ayrılmış halılar yıkama işlemine girmeden önce toz alma işleminden geçer. Toz alma makinesiyle halılarınız içinde topladığı tozlardan ayrışır.

Toz alma işleminin ardından halı üzerinde yer alan lekeler bulunuyorsa halıya zarar vermeden lekelere müdahale edilir.

(Leke çıkarma işlemi için halıların dokusuna zarar vermeyecek, parlaklığını kaybetmeyecek doğal leke çıkarma yöntemleri ile müdahale etmekteyiz. Bir çok leke çıkarma işlemi başarılı olarak sonuç verirken, bazı inatçı halılarda lekeler çıkmamaktadır. Kimyasal ilaçlar kullanmadığımız için leke çıkarma garantisi vermediğimizi belirtmek isterim.

Halı yıkama temizleme işlemi için hazır hale gelen halılarınız, eşit su dağılımı, doğal halı şampuanı, yumuşak ve sert baskı uygulamayan fırçalar eşliğinde otomatik 8 fırçalı halı yıkama makinesinde güzel bir şekilde temizlenir.

Halı temizleme ve durulama işlemi sonrası halılarınız güçlü sıkma özelliği halı sıkama kazanı içerisinde içerisinde tutmuş olduğu su ile tamamen ayrılır ve halınız nemli bir şekilde kurutumaya hazır hale gelir.

Halı kurutma işlemimiz kapalı kurutma odalarında yapılmaktadır.

Kuruma işlemi tamamlandıktan sonra halılarınız kalite kontrol bölümüne gelir ve halı hav süpürme işlemi başlar. Hav süpürme, halı yıkama sonrasında halı üzerinde olan tüyleri süpürme işlemidir.

Halınızda gözden kaçan leke kalma gibi durumlar, kalite kontrol bölümünde ışık altında rahatça seçildiği için, tespit edilen lekeler üzerine leke çıkarma işlemi uygulanır.

Halım nemli gelir mi? Halılarım kötü kokar mı? gibi soruları sizin düşünmenize gerek yok. Biz bu tür soruları sizin yerinize düşünüyor ve bu tür oluşabilecek sorunlara fırsat tanımıyoruz.

Ücretsiz Halı Yıkama Servisi

İstanbul içi bir çok bölgeye halı yıkama hizmeti verirken ücretsiz servisimiz bulunmatadır. Ücretsiz servislerimiz sayesinde halılarınız adresinizden alınıp, halı temizliği gerçekleştikten sonra kapınıza kadar getirilip tarafınıza teslim edilir. Halı yıkama işleminden sonra halılarınızın paketleme işlemi tamamlandığında tarafınıza bir arama yönlendiriyor ve müsayitlik durumunuza göre halınızın teslim edileceği bilgisini aktarıyoruz. Ayrıca halılarınıza dezenfektan işlemi uygulamaktayız. Sağlıklı günler dileriz.

 

aciyoruz arasinda ardindan asilarak atabilirsiniz besiktas biktik birakilir bizden bizimle bolgeleri dogal edildigi emin etiler firmasi fiyatlari hali halilarin halilariniz hizmet hizmetin islem islemi isleminin istanbul kaliteli koltuk mahallesi memnun olarak oldugu olusturdugumuz ortakoy perde profesyonel randevu sikilmadiniz siz son stor temizleme temizlik teslim ucretsiz uygun yatak yikama yildiz zebra
created at TagCrowd.com