HİZMETLER

İpek Halı Yıkama

İpek Halı Yıkama

İstanbul bölgesine İpek halı yıkama hizmeti veren firmamız siz değerli İstanbul halkına %100 hijyenik halı yıkama hizmeti vermektedir. İpek halı yıkama hizmeti uzmanlık ve titizlik gerektiren bir işlem olduğu için profesyonel kadromuzla sizlere sorunsuz profesyonel hakı yıkama hizmeti sunuyoruz.

İpek halılar dokumaları, canlı renkleri, boyalarıyla birlikte ayrıcalıklı ve kullanışlı halılardır. Maddi ve manevi değeri yüksek olan bu halılar, halı yıkama esnasında doğru halı yıkama yöntemiyle yıkanması gerekir. İpek halı yıkama işleminde yanlış kullanılan bir malzeme sonucu ipek halınız zarar görebilir ve o canlı rengini kaybederek mat bir renge bürünebilir. Genel olarak ipek halı cinsi halılar parlak renklere sahiptirler. Yanlış bir halı yıkama yoluyla halılarınızın zarar görmemesi için İstanbul bölgesinde faaliyet gösteren Gözde halı yıkama fabrikasını tercih edebilirsiniz. İpek halı yıkama fiyatları da diğer halı cinslerine göre farklılık göstermekte, bilgiler web sitemizi çerisinde yer almaktadır.

İpek Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

İpek halı yıkama işlemi yazımızda daha önce de belirttiğimiz gibi uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Halı cinsine göre hangi halı şampuanını kullandığınız ve hangi fırçayla işlem yapacağınız çok önemlidir. Bazı tür halılar vardır ki kapalı kurutma odalarında normal bir şekilde kurutuluyor olsa da sararma yapmaktadır. Bu yüzden uzun zamandır halı yıkama hizmeti veren firmalar bu kurallara hakim olmaktadır. Halıyı görünce tamam bu demek var, saatlerce düşünerek tereddüt ederek işlem uygulamak var. İpek halı yıkama işlemi de özel halı yıkama şampuanıyla, yumuşak uçlu fırçayla hassas ve titiz bir yıkama işlemi uygulanması gerekmektedir. Halının canlılığının gitmemesi, boya salmaması, dokularının zarar görmemesi gerekir. Ortalama halı yıkama sürelerini uzmanlar ortalama 6 ay olarak belirlemişlerdir. Ayrıca ipek halılar da diğer halılar gibi tam kurutulmadıklarında dokuları zamanla zarar görür, kötü koku yayar, kullanım ömrü azalır.

İstanbul bölgesinde yaşıyor ve ipek halı yıkama temizleme hizmeti almak istiyorsanız 0541 822 3821 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. Halılarınız ücretsiz servislerimizle kapınızdan alınır, çiçek gibi bir hal aldıktan sonra kapınıza kadar getirilerek teslim edilir. "İstanbul'un En Gözde halı yıkama firmasıyız."

aciyoruz arasinda ardindan asilarak atabilirsiniz besiktas biktik birakilir bizden bizimle bolgeleri dogal edildigi emin etiler firmasi fiyatlari hali halilarin halilariniz hizmet hizmetin islem islemi isleminin istanbul kaliteli koltuk mahallesi memnun olarak oldugu olusturdugumuz ortakoy perde profesyonel randevu sikilmadiniz siz son stor temizleme temizlik teslim ucretsiz uygun yatak yikama yildiz zebra
created at TagCrowd.com