KURUMSAL

Gözde halı yıkama, halı yıkama sektöründe sizlerin sağlığını ön planda tutan ve %100 müşteri memnuniyetini sağlamak için kendisini sürekli geliştiren bir kuruluştur.

İstanbul bölgesinde halı yıkama hizmeti veren kuruluşlar arasında Ön sıralarda yer alan Gözde Halı Yıkama firması siz değerli müşterilerine halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama vb. temizlik hizmetleri vermektedir. 

Halı yıkama ve diğer temizlik hizmetlerimizin son aşamasında dezenfektan işlemi uygulandığı için sağlığınız güvenli ellerde!

%100 müşteri sağlığını korumak ve müşteri memnuniyetini önem veren firmamız, halı cinsine göre leke çıkarma işlemi ve halı yıkama yöntemleri uygulamaktadır. Halılarınız tamamen organik ürünlere, son teknolojik otomatik halı yıkama makinesiyle yıkanmaktadır.

"İstanbul'un en Gözde halı yıkama fabrikası."


İstanbul Gözde Hali Yikama

 

 

aciyoruz arasinda ardindan asilarak atabilirsiniz besiktas biktik birakilir bizden bizimle bolgeleri dogal edildigi emin etiler firmasi fiyatlari hali halilarin halilariniz hizmet hizmetin islem islemi isleminin istanbul kaliteli koltuk mahallesi memnun olarak oldugu olusturdugumuz ortakoy perde profesyonel randevu sikilmadiniz siz son stor temizleme temizlik teslim ucretsiz uygun yatak yikama yildiz zebra
created at TagCrowd.com